Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ

Szczur

      Szczury to osoby z natury wesołe i pracowite. Szybko podnoszą się z upadków i potrafią się uśmiechać nawet w chwilach przygnębienia. Cieszą się opinią ludzi bardzo dbających o własne interesy, stąd też są często obiektem nieufności. Potrafią zaspokoić potrzeby własnej rodziny, są lojalnymi partnerami i dobrymi rodzicami. Uwielbiają targować się w czasie zakupów i ze szczerym upodobaniem gromadzą pieniądze. Szczury mają zawsze jakieś plany i troszczą się głównie o siebie.


Szczur lubi potajemne spotkania i intrygi, a w okresach życiowej monotonii będzie się angażował w podejrzane sprawy i niebezpieczne związki.


CHARAKTERYSTYKA SZCZURA

       Szczury pozbawione są szerszej świadomości społecznej. Zawsze i wszędzie pilnują własnych spraw. Namiętne i sentymentalne, bardzo sobie cenią dużą, zżytą rodzinę, o której potrzeby dbają i w której czują się jak w raju. Szczury lubią towarzystwo i nie przepadają za drążeniem własnej psychiki. Potrafią być niezwykle hojne wobec tych, których kochają, mają tez dobry gust. Obdarzone zmysłem praktycznym, radzą sobie łatwo z większością zadań, jakie przed nimi stają.


MIŁOŚĆ, SEKS, ZWIĄZKI Z INNYMI

      Szczury są w miłości sentymentalne, zmysłowe i zdolne do okazywania czułości. Dla zadowolenia swych partnerów potrafią nawet zmienić własne przyzwyczajenia. Biorą inicjatywę w swoje ręce, kiedy zamierzają kogoś uwieść. Z natury wierne i lojalne, wymagają aktywnego zainteresowania ich związkiem. Szukają nowych przeżyć i urozmaicenia życia erotycznego: schadzki w romantycznych miejscach, świece, dobre wino i podniecające niespodzianki zapewnią wierność Szczura na całe życie. Ulotni się natomiast, gdy poczuje monotonię i znużenie.


INTERESY, PRZYJACIELE I DZIECI

      W królestwie zwierząt Szczury uchodzą za ciężko pracujących przedsiębiorców, którzy koncentrują się na pieniądzach i sukcesie. Na zewnątrz urokliwi i bystrzy, potrafią przekonać innych, ze chodzi im o ich dobro, chociaż w rzeczywistości bywa odwrotnie. Szczury są zainteresowane wyłącznie sobą oraz tym, co mogą posiąść, ukraść, kupić, uzyskać i zgromadzić. Nienawidzą jakichkolwiek porażek, dążąc zawsze do sukcesu, którego miarą są ich zdobycze w kategoriach materialnych. Nie znaczy to wcale, że są ludźmi złymi - są jedynie po prostu zachłanni. Mają zdolność obrócenia każdej sytuacji na swoją korzyść. Pomimo tych cech Szczury cieszą się na ogół popularnością i szczerą sympatią. Zazwyczaj otacza ich gromada przyjaciół, a za własnymi dziećmi wprost przepadają.


 LATA SZCZURACHARAKTERYSTYKAKARIERA
1900-1912

1924-1936

1948-1960
Ciekawy nowych przeżyć

Inteligentny

Praktyczny
Licytator

Pożyczkodawca

Prawnik
ŻYWIOŁ:
Woda
1972-1984

1996-2008

2020-2032
Namiętny

Egoistyczny

Sentymentalny
Handlarz antyków

Sprzedawca samochodów

Doradca finansowy

Szczur Woda

      Ten Szczur, odznacza się głęboką intuicją i zamiłowaniem do przygód i podróży. Łatwo jednak przestawia się na osiadły tryb życia. Szczur "wodny" jest kreatywny, lubi literaturę piękną i ma zadatki na dobrego dyplomatę.


Szczur Drewno

      Mimo pracowitości i łatwego osiągania sukcesów, jest najmniej dynamicznym Szczurem. Bywa niezdecydowany i skłonny do zamartwiania się.


Szczur Ogień

      Ten dowcipny, pełen pasji Szczur ma smykałkę do interesów i wystarczająco dużo energii i zapału, by dopiąć celu. Jeśli nie nauczy się pohamowywać swej lekkomyślności, może być niebezpiecznym partnerem.


Szczur Ziemia

      Jest poważny i roztropny, lubi borykać się z problemami, wyszukując dla nich praktyczne rozwiązania. Bywa czasami guzdrałą, ale zwykle osiąga sukces, jest dobrym księgowym lub doradcą finansowym.


Szczur Metal

      Silny, o stabilnych poglądach Szczur ten potrafi być uparty, a jednocześnie pomocny, i nie boi się harówki. Jest ambitny, ma zdolności wnikliwej oceny sytuacji. We wszystkim towarzyszą mu sukces i powodzenie.


Wszystkie Szczury lubią podróżować, ale i powroty sprawiają im wiele radości, gdyż nie nęcą ich długie przebywania z dala od domu i rodziny.

Szczur lubi być częścią wielkiej, bardzo ze sobą zżytej rodziny.


Szczur - Tabela wzajemnej zgodności

PARTNER SZCZURA:
SzczurDobra kombinacja, gdyż Szczur potrzebuje dużo uwagi, w zamian dając też wiele z siebie. Dwa Szczury w parze mogą osiągnąć sukces w interesach lub utworzyć zgodny i trwały związek.
WółZrównoważony i harmonijny układ partnerski. Wół jest dobrym słuchaczem, a Szczur potrafi go rozbawić do łez.
TygrysPonieważ ani Tygrys, ani Szczur nie są zdolne do kompromisu, ta kombinacja będzie nieustannie iskrzyć, a stosunki obu partnerów będą nadzwyczaj burzliwe.
ZającSzczur wyżywa się, mogąc innych kontrolować, natomiast kreatywny i kierujący się intuicją Zając nie znosi jakiegokolwiek nadzoru czy uległości. Nie rokuje to dobrze dla ewentualnego związku.
Smok Zgodny układ partnerski mimo wyraźnych różnic. Obie strony będą się wzajemnie wspierać w swych poczynaniach i poświęcać sobie tyle uwagi i troski, ile każde potrzebuje (a potrzebuje dużo).
WążWąż uwielbia sekrety i tajemnice, co stanie się powodem podejrzeń i zazdrości Szczura. Nie byłaby to dobra kombinacja.
KońŻadna ze stron nie dojdzie do słowa, chyba, że obie nauczą się słuchać partnera, wtedy ich układ ma szansę powodzenia.
KozaJeżeli Szczur uzyska decydujący głos i możność kierowania związkiem, to może on okazać się udany. Jeżeli jednak Koza zapragnie więcej swobody, wzajemna więź szybko wygaśnie.
MałpaTe dwie osobowości są do siebie podobne i mogą stworzyć zgodną parę. Jedno i drugie woli coś zaczynać, niż kończyć. Potrzebne tu będą obustronne ustępstwa, ażeby przez długi czas być razem.
KogutObu partnerów cechuje chęć dominacji, toteż nie ma widoków na wspólną przyszłość. Chcąc być górą, nikt nie będzie tu interesował się problemami drugiej strony.
PiesDobry zespół. Szczur chce panować, Pies potrafi być uległy i lojalny, co stanowi dobrą prognozę. Osoby spod tych znaków lubią dużo mówić, ich związek będzie więc "hałaśliwy".
ŚwiniaCo Szczur zarobi, to Świnia wyda. Dopóki jedno i drugie zna swoje miejsce w partnerskim układzie, może on przetrwać długo.