Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ

Analiza i interpretacja linii

Linia szczęścia i linia Słońca

linia szczęścia, linia Slońca, linia losu, linia sukcesu

W przeciwieństwie do linii głowy, linii serca i linii życia, które odczytujemy z lewej na prawą w dłoni prawej, linię szczęścia, a więc losu, i linię Słońca, czyli sukcesu, odczytujemy zawsze od dołu do góry dłoni.Linia szczęścia, czyli losu

Brak: zdarza się, że linii tej na dłoni nie ma. Nie jest to żadna anomalia, lecz wskazówka, że właściciel dłoni posiada silną wolę, a główne wydarzenia jego życia są wynikiem swobodnych decyzji.
Prosta i słaba: szczodrość, ekspansywność, optymizm, brak wybujałych ambicji, sukces we wszelkich przedsięwzięciach.
Prosta i głęboka: skłonność do przyspieszania wydarzeń, wspomagania szczęścia i przeznaczenia, dopięcia swego za każdą cenę.
Falista i słaba: podatność na wpływy, niezdecydowanie, trudności z trzymaniem się raz obranej drogi.
Falista i głęboka: nagłe zmiany frontu w decyzjach, które podejmowane są arbitralnie.
Prosta, przerywana: liczne zmiany, wzloty i upadki, okresy powodzenia przeplatają się z trudnościami.
Odgałęzienia, które łączą się z sobą: oportunizm, umiejętność odbicia się od dna, reagowanie w stosownej chwili, wykorzystania okazji; częste zmiany kierunku, zwieńczone zawsze spadnięciem na cztery łapy.
Przecięta kilkoma poziomymi kreskami: duże problemy i przeszkody w realizacji zamierzeń, które ostatecznie zostają pokonane.
Przecięta licznymi poziomymi kreskami: ciągłe, nieprzezwyciężone kłopoty i trudności, ciosy losu, utrata ducha.
Stykająca się z linią życia: właściciel dłoni jest kowalem własnego losu.
W punkcie wyjścia stykająca się z linią życia: opieka opatrzności, pomoc, wsparcie, zachęta ze strony najbliższych, uprzywilejowane środowisko, czasem otrzymanie spadku.
W punkcie wyjścia stykająca się ze wzgórzem Wenus: usposobienie miłe, wzbudzające sympatię, towarzyskie, szczęście w miłości i w życiu uczuciowym, małżeństwo z miłości lub szczęśliwe pożycie małżeńskie.
W punkcie wyjścia stykająca się ze wzgórzem Księżyca: wyobraźnia i intuicja sprzyjają powodzeniu, podróże zawsze pomyślne i rozwijające.
W punkcie wyjście stykająca się z rascetami: poczucie odpowiedzialności, niezależność, uczciwość, głęboka moralność, szacunek otoczenia.
Kończąca się na wzgórzu Saturna: silna potrzeba wybicia się, wykazania tym, co najlepsze. Osiągnięcia wyłącznie dzięki własnym zaletom, talentom i osobistym wysiłkom.
Kończąca się na wzgórzu Słońca: sympatia i szacunek otoczenia, czasem popularność lub sława.
Kończąca się między wzgórzem Saturna a wzgórzem Słońca: wysiłek, praca, gorliwość i upór zostają nagrodzone.
Kończąca się na pasie Wenus: talenty, zalety, szczęście, ale brak taktu i beztroska nie pozwalają ich wykorzystać.
Kończąca się na linii serca: usłużność, przy tym jednak zależność, skłonność do poświęceń, lojalność, oddanie.
Kończąca się na linii głowy: tendencja do nadmiernych rozmyślań, nieumiejętność korzystania z szans, panowania nad sytuacją, jednak zalety umysłu sprzyjają powodzeniu.
Nachylona w stronę wzgórza Merkurego: znakomite predyspozycje i talenty handlowe, biznesowe, finansowe.
Nachylona w stronę wzgórza Jowisza: uśmiech losu, dziedziczenie dóbr, komfort, bogactwo czy wręcz fortuna.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Linia Słońca czyli linia sukcesu

Brak: podobnie jak linia losu, linia sukcesu również bywa nieobecna. Nie jest to żadna anomalia, a jedynie wskazówka, że właścicielowi dłoni mało zależy na sukcesie życiowym.
Prosta i długa: duży sukces i udane przedsięwzięcia.
Prosta i krótka: powodzenie w wybranej dziedzinie lub sferze życiowej.
Falista i długa: człowiek imający się wszystkiego, spragniony sukcesu, posiadający szumne pomysły, ambicje, wspaniałe plany, których jednak nie potrafi zrealizować.
Falista i krótka: niepowodzenie w przedsięwzięciach z powodu błędnego myślenia.
Złożona z wielu poprzerywanych lub nakładających się linii: małe sukcesy ze względu na brak konsekwencji i wytrwałości w realizacji przedsięwzięć.
W punkcie wyjścia stykająca się z linią życia: silna osobowość, charyzma, niecodzienne uzdolnienia i zalety stają się źródłem sukcesu.
W punkcie wyjścia stykająca się z linią serca: potrzeba sukcesu w życiu miłosnym, kryształowy charakter, umiejętność dawania szczęścia, radość i pomyślność w życiu.
W punkcie wyjścia stykająca się z linią głowy: wybitny umysł, sukces społeczny i zawodowy, któś kto zawsze zbiera plony swoich wysiłków.
W punkcie wyjścia stykająca się ze wzgórzem Wenus: zmysł twórczy, talenty i uzdolnienia artystyczne i elastyczne, często urok i uroda, magnetyzm.
W punkcie wyjścia stykająca się ze wzgórzem Księżyca: inspiracja i wyobraźnia, natura miła, towarzyska, prawdopodobieństwo docenienia, popularności, a nawet sławy.
Rozpoczynająca się między wzgórzem Wenus i Księżyca: sukces gwarantowany, uznanie dla zasług, zalet, uzdolnień i wysiłków, poważanie.
Na końcu rozchodząca się w liczne, drobne linie: skłonność do rozpraszania uzdolnień, brak umiejętności zdyskontowania sukcesów i zachowania korzyści.
Rozwidlona na końcu; trzy odgałęzienia; jedno w stronę wzgórza Merkurego, drugie Saturna, trzecie Słońca: zapowiedź solidnej i trwałej pozycji społecznej.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

ŚCIĄGA

opis mapy dłoni
1 - Palec Jowisza
2 - Pierścień Salomona
3 - Człon woli
4 - Wzgórze Jowisza
5 - Pas Wenus
6 - Człon rozumu
7 - Aktywne wzgórze Marsa
8 - Linia życia
9 - Linia Marsa
10 - Wzgórze Wenus
11 - Droga Mleczna
12 - Rascety (bransolety)
13 - Palec Saturna
14 - Palec Słońca
15 - Palec Merkurego
16 - Pierścień Saturna
17 - Wzgórze Saturna
18 - Wzgórze Słońca
19 - Linia serca
20 - Wzgórze Merkurego
21 - Linia głowy
22 - Linie dzieci
23 - Linia małżeństwa
24 - Linia zdrowia
25 - Linia intuicji
26 - Pasywne wzgórze Marsa
27 - Linia szczęścia
28 - Linia Słońca
29 - Wzgórze Księżyca