Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ

Liczba życia 8

      Osoby, których droga życia upływa pod znakiem Ósemki, Liczby Intensywności, często bywają dobrze zbudowane, co dodaje im pewnej siły, którą powinny nauczyć się posługiwać. Ponadto można zaryzykować stwierdzenie, że zawsze potrafią zdobyć to, czego pragną, o ile będzie to zgodne z ich potrzebami, życzeniami i pożytkiem bliźnich.


Młodość

      Dzieciństwo Ósemek bywa niewesołe, gdyż są dziećmi trudnymi, nieposłusznymi, zbuntowanymi i nieelastycznymi; dodatkowych komplikacji wychowawczych przysparza fakt, iż są sprytne i przebiegłe, obdarzone dużą siłą wewnętrzną i nieugiętością. Zdarza się, że ich rodzic lub rodzice lubią stosować przymus, są sztywni i fanatyczni, w związku z czym Ósemka od niemowlęctwa zmuszona jest kontestować ich autorytet, którego zresztą jej samej nie brak. Tak czy owak, bardzo wcześnie rozwija silny zmysł krytyczny, stąd niełatwo ją okpić, oraz ambicje, podejrzliwość i przekorę, które zmuszają ją do postawy obronnej i polegania wyłącznie na sobie. Równocześnie obdarzona jest niezwykłym darem uwodzenia i pewnością siebie, dzięki której nie musi nawet otwierać ust, a bliźni spełniają jej życzenia.


Droga życia

      Jest bardzo atrakcyjną osobą, nie z powodu ciepłych uczuć, jakie wzbudza, lecz za sprawą wewnętrznej mocy, która z niej bije, magnetycznej i tajemniczej aury, jaką lubi roztaczać wokół siebie. To pomaga jej zostać autorytetem w wybranej dziedzinie i prowadzić wygodny, godny pozazdroszczenia styl życia. Jednak chętnie dzieli się wszystkim z bliźnimi, pomaga im uzyskiwać samoświadomość i spełniać się, gdyż ma wrodzony wgląd w naturę bliźnich, która często umyka im samym.


Wady

      Aby osiągnąć coś w życiu, Ósemka musi nauczyć się powściągać swą nieokiełznaną żądzę władzy, skłonność do manipulowania bliźnimi, wykorzystywania ich do własnych celów, dzielenia, aby rządzić. Powinna również hamować swoją podejrzliwość, defen-sywność i skłonność do przerzucania się z jednej skrajności w drugą, wyłącznie dla zaspokojenia ambicji lub uniezależnienia się od wszystkiego i wszystkich.


Zalety

      Ósemka może zaprząc wielkie zasoby swojej energii, swoją siłę fizyczną i duchową, intuicję i dar jasnego myślenia do celów konstruktywnych i dobroczynnych, pomagając innym rozwiązywać ich problemy, realizować ambicje i niosąc im ulgę w cierpieniach. Ma potencjalne zdolności psychologiczne i terapeutyczne, a także dar uświadamiania bliźnim ich problemów, uzdrawiania i prowadzenia oraz podtrzymywania w procesie transformacji.