Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ

Liczba życia 4

      Człowiek, którego ścieżka życia jest wytyczona przez Liczbę Wierności, ma naturalną skłonność do utrzymywania pewnej ciągłości i wyboru drogi, kariery, czy sposobu postępowania. Licząc wyłącznie na siebie, weźmie za wszystko odpowiedzialność i gotów będzie odrobić wszelkie lekcje na swojej drodze życiowej, po to, by dopiąć wytyczonego celu.


Młodość

      Często dorasta otoczony tak wielką miłością i czułością, że nie decyduje się prawdziwie dojrzeć i pójść w świat, opuszczając swój rodzinny kokon. Być może z tego powodu, kiedy dorośnie, szuka wsparcia kogoś silniejszego, wokół kogo mógłby się owinąć, schronić, stworzyć bazę do swoich działań. Sprawia wrażenie, jakby nie potrafił działać na własną rękę, wygląda zresztą, jakby się do tego nie palił, tymczasem...


Droga życia

      Jego droga życia prowadzi przez upór, cierpliwość, ciężką pracę. Taki jest jego los - zbierze tylko to, co sam zasieje. Jednak, jeśli wystarczy mu odwagi, osiągnie wielkie rzeczy, położy fundamenty budowli, która będzie trwać, gdy jego już nie będzie. Liczba Cztery to liczba budowniczych. Jednak musi pojawić się odpowiednia motywacja.


Wady

      Z natury jest raczej leniwy, ale lojalny, wrażliwy i uważny na potrzeby otoczenia, zwłaszcza najbliższego, któremu okazuje wiele czułości. Nie potrafi żyć i działać samodzielnie, ani niczego przedsięwziąć, nie oglądając się na bliźnich. Bywa tak bardzo od nich uzależniony, że tyranizuje otoczenie. Co więcej, jest niezwykle wierny, przynajmniej sobie samemu. Jednak owa niewzruszoność ma swoje złe strony - jego poglądy są sztywne, nie schodzi nigdy z raz obranej drogi, powoli staje się niewolnikiem własnych nawyków oraz rutyn, odrzuca wszystko, co odmienne lub nowe.


Zalety

      Posiada zdumiewający, wrodzony dar: potrafi śnić na jawie, a następnie zakasać rękawy i wziąć się za przekuwanie marzeń w rzeczywistość, dzięki czemu osiąga sukcesy, również w długofalowych przedsięwzięciach. Efekty są solidne, trwałe i gwarantują materialne bezpieczeństwo, o ile nie wręcz dobrobyt. Jego dokonania zwykle wpisują się w większą całość, która istniała na długo przed nim, gdyż - co warto pamiętać - oprócz wierności sobie i swoim zasadom, ma również szacunek dla tradycji i przeszłości.