Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ

Liczba życia 3

      Osoba, której droga życia upływa pod znakiem Liczby Twórczości, musi nauczyć się wyrażać swoje odczucia i doświadczenia w oryginalny, indywidualny sposób, z głębią i autentycznością. Ludzie tacy często posiadają spory potencjał twórczej wyobraźni, ale i pewną łatwość trwonienia talentów i energii, również z powodu płytkiego lub swawolnego życia.


Młodość

      W młodości czuje się często niedoceniona przez rodziców, którzy nie dostrzegają jej zdolności artystycznych, spontanicznej ekspresji czy wrodzonej komunikatywności. Ze strony najbliższych spotyka się z obojętnością lub brakiem zrozumienia. W obu przypadkach reakcją Trójki będzie zbyt sztywna, nieugięta postawa lub, przeciwnie, nadmierna ustępliwość, które mogą w relacjach stwarzać jej fałszywy obraz. Naturalnie, istnieją podstawy do obaw, że w wieku dojrzałym powtórzy ten wzór zachowań, co będzie prowadziło do konfliktów i rozczarowań w kontaktach, póki nie zorientuje się, że sama jest źródłem własnych problemów i podejmie kroki, by odzyskać swoje prawdziwe ja.


Droga życia

      Musi nauczyć się wieść życie pełne głębszego sensu, postępować konsekwentnie i nie zmieniać poglądów, zasad, motywacji i środków, którymi posługuje się na co dzień. Jej powołaniem jest być artystą, twórcą, człowiekiem wyobraźni, który potrafi stworzyć bardzo osobisty świat i wypromować go. Nie może jednak oczekiwać, że spotka się z powszechną aprobatą. Powinien starać się odcisnąć na wszystkim, co robi, własne, indywidualne piętno, narzucić swój styl i nie schlebiać powszechnym gustom.


Wady

      Największym problemem w życiu Trójki jest brak dyscypliny. Ma ona zresztą skłonność do rozmieniania się na drobne i marnowania swoich zdolności, pozwalając rządzić sobą ludziom i okolicznościom, znajdując stale wymówki przed poważnym wzięciem się do pracy. Co więcej, pochopnie wchodzi we wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia i związki, a w życiu uczuciowym brak jej stałości i wierności. Te słabe strony prędzej czy później stworzą poważne przeszkody na drodze twórczości i indywidualnego spełnienia.


Zalety

      Na szczęście, Trójka jest dosyć bystra, co pomaga jej w wielu sytuacjach cało wyjść z opresji. Przede wszystkim zaś cieszy się niewyczerpanymi zasobami energii, które pozwalają jej wyjść nawet z najcięższych sytuacji. Jeśli więc uda się Trójce wziąć w garść, da-jąc jednocześnie upust swej wyobraźni oraz inspiracji, i wyzwoli się z powierzchownych związków, będzie wierna sobie - spełni swoje powołanie i przekaże je światu.