Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ

Liczba życia 33

      Człowiek, którego droga życia przebiega pod znakiem Liczby Uniwersalnej, jest potencjalnie wybitnym człowiekiem. Używamy tutaj słowa "potencjalnie", ponieważ drzemią w nim wyjątkowe zalety ducha; uśpione w pierwszej połowie życia, dochodzą do głosu w wieku dojrzałym.


Młodość

      Zdarza się, że od wczesnego dzieciństwa do osiągnięcia dojrzałości, a nawet potem, jeszcze przez kilka lat, do 30 roku życia, osoba ta buja w obłokach i nic nie wskazuje na to, by miała kiedykolwiek zejść na ziemię, tym bardziej że w młodości rzadko miewała poważniejsze problemy emocjonalne z rodzicami, rodziną i otoczeniem. Co prawda niekiedy czuła się niezrozumiana albo mylnie osądzana przez najbliższych, na co reagowała ucieczką w niezwykle bogaty, rozbudowany świat swoich fantazji, w którym regenerowała się i z którego czerpała konkretne inspiracje, rozwijając w ten sposób w sobie wysublimowany zmysł artystyczny. Jednak istnieje ryzyko utknięcia w świecie fantazji i marzeń, w świecie dążenia do doskonałości, niecodziennej percepcji i idealnej miłości.


Droga życia

      Właśnie z powodu tego ryzyka można powiedzieć, że osoba ta prowadzi niekiedy podwójne życie. Zdarza się więc, że gdy pojawia się jakiś problem, kryzys czy dramatyczna sytuacja, przynajmniej w jej subiektywnym odczuciu, dochodzi do gwałtownej metamorfozy; Trzydziestka Trójka zmienia się nie do poznania. Decyduje się poświęcić dla bliźnich, służyć pomocą, pocieszać, dbać, leczyć, dzielić się dobrą radą, zachęcać - wreszcie znajdować rozwiązanie problemów z pozoru nierozwiązywalnych.


Wady

      Głównym jej problemem w pierwszej połowie życia jest ona sama, innymi słowy - jej skłonność do samowystarczalności, odcinania się od świata, ludzi i zdarzeń, życie w świecie fantazji i ułudy, roztaczanie aury kogoś, kto jest ponad lub obok spraw przyziemnych, a przecież bardzo ludzkich.


Zalety

      Zalety Trzydziestki Trójki, jak już wiemy, potrafią ujawnić się z dnia na dzień. Jej prawdziwe powołanie to nieść pomoc, pociechę i spełnienie oraz dzielić się swymi uzdolnieniami w wielu dziedzinach, które, naturalnie, nie będą miały żadnej wartości, o ile ich właściwie nie wykorzysta. Z chwilą gdy spostrzeże, że im więcej bliźni czerpią z bogactwa jej unikalnych darów, tym bardziej zasilają ją silą i energią. Jej życie ulega wtedy transformacji w kierunku prawdziwego spełnienia.